Przejdź do treści

Opiekunowie i Starostowie roczników

Wykaz opiekunów – rok akademicki 2020/2021

 

studia stacjonarne

I ppiw jednolite mgr – mgr Urszula Dworska-Kaczmarczyk

kontakt mailowy: urszula.dworska-kaczmarczyk@up.krakow.pl
II ppiw jednolite mgr – dr Jolanta Sajdera
kontakt mailowy: jolanta.sajdera@up.krakow.pl
III ppiw I stopnia – dr Ewa Żmijewska
kontakt mailowy: ewa.zmijewska@up.krakow.pl
I ppiw II stopnia – dr Aneta Wojnarowska
kontakt mailowy: aneta.wojnarowska@up.krakow.pl
II ppiw II stopnia– dr Jovita Vaškevič-Buś
kontakt mailowy: jovita.vaskevic-bus@up.krakow.pl

 

studia niestacjonarne
I ppiw jednolite mgr – mgr Monika Kowalska
kontakt mailowy: monika.kowalska@up.krakow.pl
II ppiw jednolite mgr – dr Anna Zadęcka-Cekiera
kontakt mailowy: anna.zadecka-cekiera@up.krakow.pl
III ppiw I stopnia – mgr Katarzyna Myśliwiec
kontakt mailowy: katarzyna.mysliwiec@up.krakow.pl
I ppiw II stopnia– dr Anna Włoch
kontakt mailowy: anna.wloch@up.krakow.pl
II ppiw II stopnia – dr Beata Sufa
kontakt mailowy: beata.sufa@up.krakow.pl

 

studia podyplomowe
organizacja i zarządzanie oświatą – Kierownik Studiów Podyplomowych, dr hab. Jan Ryś, prof. UP

 

Starostowie roczników w roku akademickim 2020/21

 

Studia stacjonarne:
I rok studia jednolite mgr – Maja Nicpońska maja.nicponska@student.up.krakow.pl
II rok studia jednolite mgrIzabela Kamionka izabela.kamionka@student.up.krakow.pl
III rok studia I stopnia – Natalia Sobczuk natalia.sobczuk@student.up.krakow.pl
I rok studia II stopnia – Aleksandra Denkowicz aleksandra.denkowicz@student.up.krakow.pl
II rok studia II stopnia – Agnieszka Boruta agnieszka.boruta@student.up.krakow.pl
Studia niestacjonarne:
I rok jednolite mgr –  Anna Bębenek anna.bebenek3@student.up.krakow.pl 
II rok jednolite mgr – Justyna Ibkowska justyna.ibkowska@student.up.krakow.pl
III rok studia I stopnia – Karolina Kawa karolina.kawa@student.up.krakow.pl
I rok II stopnia Agata Broda agata.broda@student.up.krakow.pl
II rok studia II stopnia Kinga Janik kinga.janik@student.up.krakow.pl

 

Przedstawiciele Instytutowej Rady Samorządu Studentów (IRSS)

 

Aleksandra Gierat – przewodnicząca, aleksandra.gierat@student.up.krakow.pl

Wiktoria Baran wiktoria.baran1@student.up.krakow.pl

Dominika Ciętak dominika.cietak@student.up.krakow.pl

Patrycja Urbańczyk patrycja.urbanczyk@student.up.krakow.pl

Emilia Żur emilia.zur@student.up.krakow.pl

Ewa Żurowska ewa.zurowska@student.up.krakow.pl

 

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31