Przejdź do treści

Opiekunowie i Starostowie roczników

Wykaz opiekunów – rok akademicki 2021/2022

 

studia stacjonarne

I j.m. – dr Kamil Baś

II – mgr Urszula Dworska-Kaczmarczyk

III – dr Jolanta Sajdera

 

I 2-l. – dr Barbara Kurowska

II 2-l. – dr Aneta Wojnarowska

 

studia niestacjonarne

I j.m dr Aleksandra Litawa

II – mgr Monika Kowalska

III – dr Anna Zadęcka-Cekiera

 

I 2-l. – mgr Katarzyna Myśliwiec

II 2-l. – dr Anna Włoch

 

studia podyplomowe

organizacja i zarządzanie oświatą – Kierownik Studiów Podyplomowych,
dr hab. prof. UP Jan Ryś

 

Starostowie roczników w roku akademickim 2021/22

Studia stacjonarne:

I rok studia jednolite magisterskie: Wiktoria Górecka wiktoriagorecka1124@gmail.com

II rok studia jednolite magisterskie: Maja Nicpońska maja.nicponska@student.up.krakow.pl

III rok studia jednolite magisterskie (8 semestralne) – Izabela Nabagło (Kamionka) izabela.kamionka@student.up.krakow.pl

I roku II stopnia – Natalia Sobczuk natalia.sobczuk@student.up.krakow.pl

II rok II stopnia – Aleksandra Denkowicz:aleksandra.denkowicz@student.up.krakow.pl

 

Studia niestacjonarne:

I rok jednolite magisterskie – Magdalena Operchalska: magdalenaoperchalska1@gmail.com

II rok jednolite magisterskie – Anna Bębenek anna.bebenek3@student.up.krakow.pl

III rok jednolite magisterskie – Justyna Ibkowska justyna.ibkowska@student.up.krakow.pl 

I rok II stopnia – Dominika Nowak dominika.nowak2@student.up.krakow.pl

 II rok II stopnia – Agata Broda agata.broda@student.up.krakow.pl

 

Przedstawiciele Instytutowej Rady Samorządu Studentów (IRSS)

 

Aleksandra Gierat – przewodnicząca, aleksandra.gierat@student.up.krakow.pl

Wiktoria Baran wiktoria.baran1@student.up.krakow.pl

Dominika Ciętak dominika.cietak@student.up.krakow.pl

Patrycja Urbańczyk patrycja.urbanczyk@student.up.krakow.pl

Emilia Żur emilia.zur@student.up.krakow.pl

Ewa Żurowska ewa.zurowska@student.up.krakow.pl

 

Listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930