Przejdź do treści

Zapraszamy studentów do udziału w 2. edycji Programu Stypendialnego „Pasjonaci Edukacji”!

Zapraszamy studentów do udziału w 2. edycji Programu Stypendialnego „Pasjonaci Edukacji”!

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju rozpoczęła nabór uczestników do 2. edycji swojego autorskiego programu stypendialnego skierowanego do przyszłych nauczycieli i edukatorów – Pasjonaci Edukacji. Głównym celem Programu jest motywowanie studentów do kontynuowania kariery zawodowej w szkolnictwie i edukacji.
Na wsparcie mogą liczyć studenci kierunków humanistycznych i ścisłych wyższych szkół publicznych oraz prywatnych, w ramach których odbywa się kształcenie pedagogiczne. Warunki, które musi spełniać kandydat to wysoka średnia, posiadanie statusu studenta oraz potwierdzenie trudniejszej sytuacji materialnej. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października!

Każdy z uczestników Programu otrzyma stypendium w wysokości 3800 zł, które może wykorzystać finansując działania zwiększające kompetencje zawodowe w tym kursy i szkolenia, materiały szkoleniowe − ale także pokryć inne koszty kluczowe dla komfortu edukacji, takie jak zakwaterowanie czy przejazdy na uczelnie. Jednocześnie uczestnicy mają szansę na udział w warsztatach metodologicznych prowadzonych przez ekspertów Centralnego Domu Technologii obejmujących tematykę wykorzystania STEAM w codziennej pracy z uczniem oraz edukacji technologicznej dzieci i młodzieży. Celem warsztatów jest doskonalenie warsztatu pedagogów i wzmocnienie w uczestnikach pewności wybranej ścieżki zawodowej.

Aby zgłosić się do Programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie informacje o Programie Pasjonaci Edukacji znajdują się na stronie Pasjonaci Edukacji – Fundacja PFR

Patronat medialny nad Programem „Pasjonaci Edukacji” objął serwis interia.pl, Program 4. Polskiego Radia oraz serwis dlaSudenta.pl i Redakcja Eurostudent.

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031